Desktop
Mobile
  • banner wellness
    banner wellness

Aromatická relaxačná masáž

Vychutnajte si ťahy rúk terapeuta v štýle klasickej masáže a aromatický olejový relax. Je len na Vás a terapeutovi, ktoré časti tela budú rozmaznávané touto najstaršou liečebnou procedúrou. Vaše boľavé a stuhnuté svaly budú po tejto masáži zrelaxované a zregenerované.

 


 

Aromatická relaxačná masáž pre tehotné

Aj počas tehotenstva si môžete dopriať masáž. Skúsený fyzioterapeut individuálne pristupuje ku každej žene. Masáž prispôsobí presne Vašim potrebám, stavu a štádiu tehotenstva. Či už ide o polohu, v ktorej budete masírovaná - v sede, ľahu, na boku alebo na chrbte, alebo o časti tela, ktoré Vám pomasíruje – chrbát, chodidlá, opuchnuté členky a iné. Umocnením príjemného pocitu z masáže je prírodný aromatický olej podľa vlastného výberu. Príjemne vonia a nedráždi pokožku.

 


 

Masáž „BOROVICA“

Vychutnajte si jedinečné spojenie aromatického oleja s extraktmi z borovice, príjemné hladivé hmaty klasickej masáže a hrejivé prekrvujúce hmaty za pomoci silikónových baniek. Táto masáž navodzuje rýchle uvoľnenie svalového napätia, a vďaka prekrveniu prichádza do organizmu pocit príjemného zahriatia boľavých svalov.

 


 

Detská čokoládová masáž

Doprajte aj svojím deťom zážitok z ozajstnej masáže. Tie menšie si užijú masáž pravou čokoládou od členkov po krk, u starších pomasírujeme nôžky a chrbátik.

 


 

Detská aroma masáž

Klasická masáž pre Vaše dieťa, ktorá ho zahalí do príjemných hmatov a voňavých tónov oleja. U mladších detí sa voňavým olejčekom pomasíruje celé telo, u tých starších chrbátik a nôžky alebo sa dohodnete s terapeutom, ktoré časti Vaše dieťa potrebuje premasírovať.

 

 


 

Manuálna lymfodrenáž

Ide o veľmi jemnú masáž, ktorá pozostáva zo špeciálnej hmatovej techniky zameranej na lymfatický systém. Hmaty sa vykonávajú na koži a podkoží, ktoré priaznivo ovplyvňujú povrchový lymfatický systém a regionálne uzliny. Pomocou tejto metódy sa z tela odplavuje prebytočná tekutina a odpadové látky, čím sa organizmus detoxikuje a súčasne regeneruje.

 


 

Antistresová masáž hlavy

Táto ajurvédska relaxácia uvoľňuje z tela nahromadenú negatívnu energiu, ktorá sa ukladá v šijovom svalstve a oblasti hlavy. Zároveň pôsobí na vlasové korienky a vlasy, posilňuje ich, regeneruje a napomáha ich rastu. Blahodarný pocit z masáže Vám vykúzli uvoľnenie vďaka masáži šije, vlasatej časti hlavy, tváre a uší. Je len na Vás či si vyberiete variantu bez oleja alebo zdokonalíte relax niektorým aromatickým olejom.

 


 

Čokoládový celotelový rituál

Príjemná kombinácia procedúr skrývajúca staroveké techniky jávskych masáží kombinuje liečebnú a skrášľovaciu silu čokolády. Jemný peeling očistí a naštartuje Vašu pokožku na vstrebávanie vitamínov, aminokyselín, minerálov a antioxidantov, ktoré sa vďaka následnej masáži cez kožu vstrebávajú do organizmu. Po aromatickej masáži čokoládou Vám doprajeme relax v príjemnom zábale.

 


 

Kávový celotelový rituál

Energizujúca procedúra naštartuje Váš relax kávovým olejovým peelingom. Ten odstráni suchú vrstvu kože pre dokonalejšie a hladšie prenikanie oleja do tela, ktorý svojou kávovou arómou pohladí nie len unavené telo, ale cez čuchové kanáliky aj myseľ.

 


 

Hammam

Ako jeden z mála hotelov Vám ponúkame tradičný rituál tureckej masáže. Hammam je rituál očisty tela a mysle v unikátnom prostredí tureckej parnej sauny na vyhrievanom kamennom stole v spojení s jemným peelingom, mydlovými bublinami a celotelovou masážou.

 


Masáž horúcimi kameňmi

Nenahraditeľná kombinácia teplých lávových kameňov a aromatického oleja podľa vlastného výberu Vaše telo zrelaxuje, zregeneruje a navodí pocit prílevu energie. Špeciálne hmaty, podporované jemnosťou teplého kameňa a vibráciou vychádzajúcou z neho, ovplyvňujú energetické dráhy, čím harmonizujú celé telo. Môžete si zvoliť uvoľňujúcu masáž chrbta alebo celotelovú masáž pre obnovenie Vašej harmónie.

 


 

Hrejivá medová masáž chrbta

Dokonalá detoxikačná procedúra s pravým včelím medom. Včelí med pôsobí cez pokožku na organizmus a uvoľňuje z tela usadeniny nahromadené zo stresu, fajčenia, nadmerného užívania liekov alebo iných nepriaznivých vplyvov. Med na seba naviaže toxíny z tela, ktoré sa spolu s medom umyjú z chrbta. Po masáži pocit relaxácie umocní hrejivý relaxačný zábal.

 


 

Hrejivý zábal - energia zeme

Procedúra kombinujúca teplo a dar zeme, akým rašelina je. Zložená je z veľkého množstva živín, prírodných stopových prvkov, minerálov a iných látok, ktoré sa vstrebávajú cez pokožku do tela. Rašelina priaznivo pôsobí na obnovu kožných buniek, relaxuje a regeneruje svaly aj kĺby. Zahrejte si touto procedúrou ubolený chrbát alebo inú časť tela.

 


 

Hrejivý zábal - medový

Hrejivá zábalová procedúra, ktorá Váš chrbát alebo inú časť tela zahalí do medovej vazelíny, ktorá telo detoxikuje, regeneruje vysušenú kožu a hydratuje ju. Pokožka ostáva po tejto procedúre jemná, vláčna a zahalená ochranným filmom.

 


 

Skamenený chrbát - hĺbková masáž

Aj vy máte niekedy pocit, že Vaše svaly na chrbte sa premenili na tvrdý kameň, akým je aj tatranská žula? Tak vyskúšajte našu špeciálnu masáž, ktorá Vaše stuhnuté svaly do hĺbky prepracuje. Masáž, podobná technikám reflexnej masáže chrbta, znižuje a uvoľňuje napätie v svaloch, odstraňuje bolesti a po masáži prichádza pocit uvoľnenia a zrelaxovania.

 


 

Akupresívna masáž chrbta -tatranský ježko

Príjemná procedúra na stuhnuté svaly. Za pomoci penových loptičiek a "ježkových" loptičiek budeme Vaše ubolené svaly naťahovať a masírovať. Procedúra v sebe skrýva uvoľňovacie techniky a techniky reflexnej masáže. Na záver terapie Vaše telo terapeut pohladí príjemným aromatickým masážnym olejom.

 

 


 

Polodrahokami podľa znamenia

Relaxačná uvoľňujúca masáž, ktorá spája špeciálne hmaty polodrahokamami, vybranými špeciálne k Vášmu znameniu zverokruhu a príjemného aromatického oleja, podľa vlastného výberu, aby čo najviac ulahodil všetkým Vašim zmyslom. Po príjemnej masáži chrbta sa terapeut premiestni k Vašim chodidlám, ktoré taktiež premasíruje rukami a polodrahokamami. Zážitok z procedúry umocníte záverečným relaxom s drahokamami v rukách a hrejivým zábalom na chodidlách.

 


 

Chodidlá z kameňa - reflexná masáž

Obľúbená alternatívna metóda medicíny je reflexológia chodidiel. Využíva poznatky, že všetky orgány, kĺby alebo časti tela majú svoje miesto na chodidle. U nás si môžete túto relaxačnú procedúru vychutnať s príjemnými aromaterapeutickými olejmi. Nechajte svoje unavené chodidlá zrelaxovať v rukách našich terapeutov.

 


 

Regenerácia pre unavené nohy

Ak ste dali zabrať svojim chodidlám a lýtkam a potrebujete rýchlo zregenerovať na ďalší deň, táto procedúra je pre Vás ideálna. Peeling naštartuje prekrvenie a masáž chladivým gélom doladí uvoľnenie svalov chodidiel a lýtok. Následné bandážovanie Vám ešte zintenzívni pocit regenerácie a relaxácie a na ďalší deň ste pripravený pokračovať v ďalších športových aktivitách.

 


 

SPA kúpeľ

Vychutnajte si vírivý masážny kúpeľ v súkromnej samostatnej miestnosti, kde budete len Vy, príjemné mihotajúce sa svetlo sviečok a relaxačná aróma rozliehajúca sa všade okolo Vás.


 

Relax pod holým nebom

Exkluzívna exteriérová jacuzzi na streche hotela, v ktorej si počas dňa vychutnáte pohľad na tatranské štíty a v noci romantiku pod hviezdami. Jedinečná príležitosť vychutnať si pobyt na terase nášho hotela v spojení, vody, tepla a čistého tatranského vzduchu. Túto procedúru si vychutnajte romanticky vo dvojici alebo pohodovo s partiou vo štvorici. Umocnite zážitok kvalitným proseccom.

Wellness Hotel Borovica ****

Štrbské Pleso č. 3
059 85 Štrbské Pleso, Slovenská republika

icon-facebook icon-tripadvisor tatry