Desktop
Mobile
  • zima 800 375pxfoto slide zima 2560

Fitness a fyzioterapia

Fitness

Fitness centrum je vybavené modernými posilňovacími strojmi TechnoGym, balančnými pomôckami, yogamatkami a fit loptami. Pre vášnivých lyžiarov je k dispozícii najmodernejší lyžiarsky simulátor, ktorý Vás pripraví na nadchádzajúcu zimnú sezónu. S tréningom vo fitness ako aj na simulátore Vám ochotne pomôžu hoteloví fyzioterapeuti.

Pôdorys fitness je rozdelený na 3 časti: 2 posilňovacie a jedna kondičná. Stroje TechnoGym Vám zabezpečia dôkladné a bezpečné precvičenie svalov celého tela.

Pôdorys fitness

fitness-podorys

Cenník vstupov pre externých hostí:

Jednorazový vstup do fitness centra - 6€ / 2 hodiny

Permanentka do fitness centra10 x 1 hod - cena 25€, permanentka je na meno, je neprenosná a platná 6 mesiacov od dátumu vystavenia, pričom suma za nevyčerpané vstupy sa nevracia. Každá začatá hodina sa ráta ako celá využitá hodina.

Fyzioterapia

Individuálne cvičenie: 18€/ 30 min.

Fyzioterapeut pripraví cvičebný plán ušitý pre Vás na mieru. Môže ísť o problém s bolesťami svalov, chrbtice alebo akýchkoľvek iných častí tela, ale dokáže Vám aj zostaviť cvičebnú jednotku v našom fitness centre na posilnenie svalov alebo kondičné cvičenie na  kardio strojoch.

Skupinové cvičenie: 9€/ osoba / 30 min.

Ak si chcete zacvičiť  dvaja alebo viacerí a chcete k tomu odborné vedenie, je tu pre Vás možnosť skupinového cvičenia pod vedením fyzioterapeuta. Či už pôjde o cvičenie na karimatkách alebo fitloptách na riešenie problémov svalov a kĺbov, prípadne o kardiotréning či posilňovacie cvičenie vo fitness centre môžete sa obrátiť vo wellnesse na fyzioterapeuta, ktorý Vás cvičením prevedie.

Kinesio taping: 4€/ 25 cm

Je to rehabilitačná technika využívaná fyzioterapeutmi, lekármi a športovými terapeutmi po celom svete. Ide o unikátnu elastickú pásku, ktorá môže byť použitá a nosená dlhšiu dobu. Uľahčuje prirodzený proces hojenia tela a zároveň poskytuje podporu a stabilitu svalom aj kĺbom a to bez obmedzenia rozsahu pohybu. Vhodné aplikovať po úraze, na zmiernenie bolesti stuhnutých alebo natiahnutých svalov, ako prevencia zranení, urýchlenie vstrebávania opuchov či stabilizácia kĺbov.

Wellness Hotel Borovica ****

Štrbské Pleso č. 3
059 85 Štrbské Pleso, Slovenská republika

icon-facebook icon-tripadvisor tatry