Desktop
Mobile
  • banner wellness
    banner wellness

Wellness

Vychutnajte si
skvelý wellness

„Wellness je životný štýl, životný postoj a životná filozofia. Wellness je vedomá snaha o osobnú dokonalosť. Je založený na pocite vlastnej zodpovednosti najmä za zdravie ako aj za celkovú kvalitu života vo všeobecnosti. Wellness zahŕňa telesné, duchovné a duševné aspekty bytia. Životný štýl v zmysle wellness je druh životného umenia - keď ho človek vedome rozvíja a zlepšuje prostredníctvom nových skúseností, vedomostí a meniacich sa podmienok, posilňuje tým perspektívu žiť dobrý a plný život. Toto je vždy spojené s osobnou dokonalosťou v oblastiach ako fitness, zvládanie stresu a časový manažment, ocenením samého seba a konštruktívnym zaobchádzaním so sebou samým. Wellness vyžaduje nekonečnú zvedavosť ohľadne plánov, hodnôt a zmyslu života.“

(Dr. Donald Ardell, priekopník hnutia wellness v USA)

 

Našou prioritou je filozofia wellness - dokonalá harmónia tela a duše, duševná pohoda i aktívna fyzická kondícia. Wellness Hotel Borovica**** je teda dokonalým spojením oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou v najvyššej položenej osade vo Vysokých Tatrách.

Otváracie hodiny Wellnes centra:

  • Pondelok: 15:00 - 21:00 hod.
  • Utorok - Nedeľa: 08:00 - 12:00, 13:00 - 21:00 hod.

Vstup do hotelového wellness centra je možný len pre ubytovaných hotelových hostí, ktorí majú počas svojho pobytu u nás neobmedzený vstup do wellness centra (v čase otváracích hodín).

Wellness pobyty

wellness-a-romantika

Vyberte si z pestrej ponuky tematických pobytov a sezónnych balíčkov. Pripravili sme pre vás špeciálne pobyty s wellness procedúrami za skvelé ceny.

Viac informácií

Wellness balíky

wellness-balicky

Trápia vás bolesti chrbta, stres, záťaž na telo v tehotenstve? Náš školený tím fyzioterapeutov sa o vás postará.

Viac informácií

Wellness procedúry

wellness-procedury-terapie

Reflexná masáž, masáž lávovými kameňmi či medový zábal? To je len začiatok zoznamu blahodarných wellness terapií, ktoré na vás čakajú v Borovici...

Viac informácií

Vodný svet

vodny-svet-2

Vo Vodnom svete nájdete 20 m plavecký bazén, detský bazén, hydromasážnu vaňu a na terase hotela si vychutnáte skvelý výhľad z vírivej vane.

Viac informácií

Saunový svet

saunovy-svet-2

V Saunovom svete môžete relaxovať v 5 suchých a parných saunách, ktoré vás príjemne zahrejú a pomôžu uvoľniť každý kúsok unaveného tela.

Viac informácií

Fitness

fitness-centrum

Fitness centrum moderného životného štýlu vám ponúka vo svojich priestoroch kvalitne vybavenú posilňovňu a cardio centrum.

Viac informácií

Kozmetika

damska-jazda

Nechajte sa hýčkať a doprajte svojej pleti relaxačné, rozžiarujúce a hydratačné ošetrenia s luxusnou prírodnou kozmetikou ANNEMARIE BÖRLIND.

Viac informácií

Cenník procedúr

wellness-a-beauty

Kompletný cenník wellness procedúr, masáží a terapií, ktoré realizujú naši skúsení terapeuti.

Viac informácií

Kaderníctvo

kadernictvo

Doprajte svojim vlasom špičkovú starostlivosť v Salóne BOROVICA Exclusive, kde pracujeme s vlasovou kozmetikou L’OREÁL.

Viac informácií

Wellness Hotel Borovica ****

Štrbské Pleso č. 3
059 85 Štrbské Pleso, Slovenská republika

icon-facebook icon-tripadvisor tatry