Desktop
Mobile
  • wellness-hotel-borovicawellness-hotel-borovica

Detský klub

Pre našich najmladších hostí je pripravená detská herňa s úplne novým detským ihriskom. Kým vy budete oddychovať, deti sa môžu baviť na šmykľavkách, či v obľúbených guličkách. K dispozícii deti majú hračky, veľké "človeče", plazmový televízor, kde si môžu pozrieť rozprávky, či tabuľu na kreslenie.


Detský klub Brumko

V detskom klube Brumko môžu deti zažiť fantastické animácie, ktoré vedie naša animátorka, ktorá sa o deti postará v čase, keď rodičia budú oddychovať. Klubové činnosti sú zamerané na tvorivé dielne s prírodným materiálom, na hudobno-pohybové činnosti, environmentálne bádanie. Na Vaše deti sa teší Brumko (v sobotu poobede v prípade dostatočného počtu detí na hoteli).


Babysitter Hotline

Pre našich zákazníkov v prípade záujmu zabezpečíme starostlivosť o ich detičky v našom detskom klube. Poprosíme o kontaktovanie recepciu hotela ideálne jeden deň vopred.

 


 

Hotelový mikrobus

Vlastníme hotelový mikrobus, ktorý môže slúžiť hotelovým klientom na výlety, prepravu z popradského letiska alebo v zime ako skibus.

 


 

Biliard zdarma

Ste náš hotelový hosť a chcete si vyplniť voľný čas? Zahrajte si biliard (zdarma) v našom relax bare a k tomu sa osviežte výborným drinkom.

 


 

LIVE Music každú sobotu

Hľadáte zábavu cez víkend na Štrbskom Plese? Nájdete ju u nás! Každú sobotu od 20,00h v Lobby bare vás zabaví hudobné duo. Uhaste svoj smäd širokou ponukou alko či nealko nápojov, miešanými drinkami alebo kvalitnými vínami z pestrej vinotéky.


 

Ďalekohľad

Aby ste sa mohli v peknom počasí pokochať pohľadom na majestátne štíty našich veľhôr, môžete využiť bezplatný ďalekohľad na streche hotela (na našej vyhliadkovej terase). Prajeme vám krásny zážitok (a pekné počasie k tomu).

 


 

Golfový simulátor

Počas pobytu v Borovici môžete teraz aktívne tráviť voľný čas aj v interiéri. V Borovici máte teraz jedinečnú šancu venovať sa golfu v akomkoľvek ročnom období a v akomkoľvek počasí. Pracovníci wellness centra vám budú radi k dispozícii.

 

Wellness Hotel Borovica ****

Štrbské Pleso č. 3
059 85 Štrbské Pleso, Slovenská republika

icon-facebook icon-tripadvisor tatry