Desktop
Mobile
  • zima 800 375pxfoto slide zima 2560

Športové aktivity 
LETO

Túry po značených turistických chodníkoch

Všetky značené turistické chodníky sú otvorené pre návštevníkov Tatier v termíne od 15. júna do 31. októbra. Turistické mapy na predaj nájdete aj na recepcii hotela.

Zo Štrbského Plesa (1.355 m.n.m.) Vám odporúčame jednoduchšie túry napríklad k Vodopádu Skok (1.780 m.n.m., cca 2,5h), na Jamské pleso (1.448 m.n.m., cca 2,5h) alebo na Popradské pleso (cca 2,5h). Pre zdatnejších turistov odporúčame napríklad výstup na Kriváň (2.494m.n.m, cca 7,5h), na Kôprovský štít (2.363 m.n.m., cca 7,5h) alebo túru na Chatu pod Rysmi. Prípadne si zvoľte niektorú z ďalších vysokohorských chát (napr. Téryho chatu či Chatu pri Zelenom plese).

Nordic Walking

Vyskúšajte severský typ chôdze a zapojte do pohybu celé telo.
Paličky na Nordic Walking si môžete zapožičať aj priamo u nás v hoteli.

Horolezecká stena pri hoteli

Sprístupnená je od apríla do októbra. Lezečky si múžete zapožičať aj priamo na hoteli, ďalšiu výstroj by Vám zabezpečil inštruktor. Záujem o zabezpečenie inštruktora je nutné nahlásiť minimálne 24 hodín vopred.

Cyklotrasy

Využite mnohé značené cyklochodníky v rámci Tatier. Pri výbere trasy vám bude nápomocný aj cyklosprievodca Vysokými Tatrami, tlačená brožúrka, ktorú nájdete u nás na hoteli. Ako BIKE FRIENDLY hotel vám ponúkame priestor na uskladnenie vášho bicykla priamo v priestoroch hotela počas vášho pobytu u nás v Borovici.

Člnkovanie na Štrbskom plese

Nezabudnuteľná romantika v Tatrách, ktorá má už viac ako 120-ročnú tradíciu.

Bežecká trasa okolo Štrbského plesa

Jedná sa o kondičnú kyslíkovú trasu na brehu jazera so 6 stanovišťami s presnými popismi cvikov a opakovaniami na zlepšenie kondície.Trasa je vhodná pri prechádzkovom tempe aj pre alergikov a astmatikov.

Golf

Využite možnosť venovať sa tomuto obľúbenému športu aj v nádhernom prostredí Vysokých Tatier. Hostia ubytovaní u nás môžu mať svoj green fee na golfovom ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici s 10% zľavou. Stačí sa preukázať hotelovým preukazom.

Wellness Hotel Borovica ****

Štrbské Pleso č. 3
059 85 Štrbské Pleso, Slovenská republika

icon-facebook icon-tripadvisor tatry